هوشمند سازی موتورخانه

به متخصصان «گلستان تاسیسات» برای هوشمندسازی موتورخانه اعتماد کنید

«جهت ثبت درخواست خود با شماره تلفن 1101909-0911 تماس بگیرید و یا در شبکه های مجازی برایمان پیغام بگذارید.»

سیستمهای کنترل هوشمند موتورخانه شامل کنترل گرمایش ساختمان ، کنترل گرمایش آب گرم مصرفی ، کنترل گرمایش از کف ، کنترل گرمایش تمامی قسمتهای استخر (شامل استخر ، جکوزی ، استخر کودک ، آب درمانی ) ، کنترل گرمایش مورد نیاز چیلر جذبی ، کنترل سرمایش مورد نیاز ساختمان (چیلر جذبی یا تراکمی ) میباشد؛ ما به شما استفاده از تجهیزات کنترلی استاندارد را پیشنهاد می دهیم و در کلیه مراحل هوشمند سازی در کنارتان خواهیم بود.

 

هوشمند سازی موتور خانه ساختمان 

از ویژگی های موتور خانه هوشمند نسبت به موتور خانه های سنتی کنترل میزان دما به صورت هوشمند با مقایسه با دمای خارجی می باشد که این امر باعث کاهش مصرف انرژی و باز گشت هزینه اولیه به مرور زمان می باشد

به طور مثال اگر دمای خارج ساختمان ۱۵- درجه سانتی گراد باشد، سیستم هوشمند به تجهیزات موتور خانه فرمان می دهد تا با تمام توان کار کرده و دمای آب جهت گرمایش ساختمان را تا ۸۰ درجه سانتی گراد افزایش دهد.
در هفته بعد دمای خارج ۱۰+ درجه سانتی گراد می شود و با توجه به افزایش دما سیستم هوشمند فرمان می دهد تا دمای آب گرم به ۵۵ تا ۶۵ درجه سانتی گراد کاهش یابد.

برخی از مزایای موتورخانه های هوشمند :

 • کاهش قابل توجه مصرف انرژی و هزینه های جاری
 • تامین آبگرم مصرفی با وجود افزایش مصرف در تمام طول هفته
 • کاهش استهلاک تجهیزات و هزینه های مربوط به تعمیرات در آینده
 • کنترل حداقل و حداکثر دمای دیگ و آب گرم مصرفی به صورت مجزا
 • کنترل پمپهای شوفاژ و آبگرم مصرفی ، مشعل موتور خانه
 • دارای برنامه ریزی زمانی مناسب و تعریف سالیانه ساعت کار و تعطیلات
 • قابلیت اتصال به کلیه بویلرهای گازی و گازوئیلی­ ، پانلهای خورشیدی ، پمپ های حرارتی
 • قابلیت تغییر حالت کنترلی از اتوماتیک به دستی
 • جلوگیری از یخ زدگی در ساعات خاموش پمپ سیرکولاسیون
 • هزینه مناسب و بازگشت هزینه ها در مدت کوتاه
 • دارای نمایشگر گرافیکی جهت کنترل و صفحه کلید
 • ارتباط با تجهیزات دیگر ساختمان دارای پرتکل متفاوت

از این رو در اکثر مجتمع های مسکونی که بیش تر مصرف انرژی در بخش موتور خانه انجام می گیرد از سیستم هوشمند سازی موتورخانه استفاده می کنند که علاوه بر بهره برداری بهتر و راندمان بالاتر از تجهیزات موتور خانه ، کاهش هزینه های مصرفی در بر خواهند داشت.ما برای هوشمندی سازی موتورخانه در استان گلستان (گرگان، ...)  آماده ی خدمات رسانی هستیم. کافیست جهت ثبت سفارش و یا دریافت مشاوره با شماره 1101909-0911 تماس حاصل فرمایید.


توضیحات :

هوشمند سازی ساختمان امری جدا نشدنی در یک ساختمان می باشد از ویژگی های هوشمندسازی ساختمان می توان به موارد ذکر شده ( هوشمندسازي ساختمان / روشنایی ، هوشمند سازي ساختمان / گرمایش ، هوشمند سازی ساختمان / سرمایش ، هوشمند سازی ساختمان / پرده برقی ، هوشمند سازی ساختمان / سیستم حفاظتی ، هوشمند سازی ساختمان / کنترل از راه دور ، هوشمندسازی ساختمان / نظارت ) اشاره نمود شرکت خانه هوشمند کاررس با به کارگیری برترین برندهای هوشمند سازی توانسته نیازهای کارفرمایان عزیز را در این بحث هوشمندسازی بر آورده نماید، کارفرمایان عزیز برای برآورد هزینه هوشمند سازی ساختمان و بررسی قیمت تجهیزات هوشمند سازی ساختمان از طریق بخش فروشگاه آنلاین خانه هوشمند کاررس اقدام کنند. (برگرفته از سایت کاررس-سال97)

  

کنترل هوشمند موتورخانه چیست

کنترل هوشمند موتورخانه، مجموعه ای است متشکل از سنسورها، رله ها و یک پردازشگر هوشمند مرکزی جهت ثبت و کنترل عملکرد تجهیزات داخل موتورخانه که براساس تخمین بارحرارتی لحظه ای مورد نیاز فضاهای داخلی ساختمان عمل می کند. شناسایی و تخمین بار حرارتی مورد نیاز فضاهای ساختمان در هر لحظه، با اطلاعات آب و هوایی جمع آوری شده توسط سنسورهایی که در فضاهای داخلی و خارج ساختمان دارای موتورخانه هوشمند نصب شده است و پردازش این اطلاعات توسط پردازشگر هوشمند مرکزی این سیستم کنترلی ، صورت می گیرد. پس از شناسایی نیاز بار حرارتی لحظه ای ساختمان، سنسورها و رله های سیستم کنترل هوشمند موتورخانه که بر روی تجهیزات موجود در موتورخانه ساختمان نصب شده اند عملکرد تجهیزات را کنترل می نمایند. بهره گیری از سیستم کنترل هوشمند موتورخانه محاسنی از جمله مصرف انرژی در ساختمان بر طبق نیاز حرارتی ساختمان و پیشگری از مصرف بی رویه انرژی در موتورخانه هوشمند ساختمان را به همراه دارد و بالا بردن عمر مفید تجهیزات سیستم حرارت مرکزی ساختمان به واسطه کاهش زمان کارکرد آنها به واسطه هوشمند سازی و مهم تر از همه بالا بردن سطح آسایش حرارتی ساکنین و ارتقا سطح کیفی زندگی در ساختمان می باشد

لطفا در صورت داشتن نیاز به کمک با شماره 09111101909 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما سال ها تجربه و تخصص را پشتوانه و ضامن راه خود قرار داده اند و بیشترین منفعت را با هوشمند سازی موتورخانه برای مشتریان خود انجام می دهند.

Login

Register