نصب و جابه جایی

به متخصصان «گلستان تاسیسات» برای جابجایی، نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی اعتماد کنید

مهم نیست کولر گازی خود را از کجا خریداری کرده اید متخصصان حرفه ای و باتجربه ما جابجایی، نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی تمام برندها و مدل ها را در استان گلستان (گرگان - سیمین شهر- جلین - آق قلا - بندر ترکمن و .. ) پشتیبانی می کنند.

«جهت ثبت درخواست خود با شماره تلفن 1101909-0911 تماس بگیرید و یا در شبکه های مجازی برایمان پیغام بگذارید.»

عموم مردم که از کولر گازی برای تهویه مطبوع استفاده می کنند ممکن است به دلایلی گاها نیاز داشته باشند که کولر خود را باز کنند. این شرایط متفاوت است و عمدتا به دلیل تعمیر اساسی پنل های داخلی و یا خارجی، جابه جایی و انتقال کولر به محیط جدید، نصب در مکان بد و نیاز به تعیین مکان بهتر برای کولر، تعمیرات منزل و ... می باشد. برای جابه جایی کولر گازی اسپلیت نمی توان بدون برنامه ریزی و اطلاع دقیق از شرایط لازم این کار را انجام داد زیرا یکی از الزامات جمع کردن اسپلیت جمع آوری گاز دستگاه می باشد. اگر به درستی این کار انجام نشود باعث خواهد شد که هوا وارد سیکل ما شود و یا گاز دستگاه وارد هوا شود که ضمن اینکه هزینه زیادی باید برای شارژ و احتمالا تعمیر کولر گازی پرداخت نمایید به لایه ازن نیز آسیب خواهید زد.

 

ما برای جابه جایی پنل داخلی و خارجی و همچنین نصب مجدد شامل لوله کشی، نصب پنل داخلی و بیرونی در استان گلستان آماده ی خدمات رسانی هستیم. کافیست جهت ثبت سفارش و یا دریافت مشاوره با شماره 1101909-0911 - 09378778871 تماس حاصل فرمایید.آموزش نحوه جمع کردن گاز کولر گازی:

کولر در حال کار کردن می باشد و شیر سرویسهای دوراهه و سه راهه کاملا باز است.
در پوش شیر سرویس ها را باز کنید.
حتما توسط آچار آلن شیر برگشت را کنترل کنید تا از باز بودن ان مطمئن شوید.
در صورتیکه کولر خاموش است می بایست کولر ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روشن شود و کار کند سپس شیلنگ گیج فشار پایین را به شیر سوزنی (شیر سرویس سه راهه) متصل کنید(شیرهای گیج کاملا بسته است)
توسط آچار آلن شیر سرویس رفت (شیر دوراهه) را کاملا ببندید.
هنگامی که عقربه گیج فشار به زیر صفر (تا حد وکیوم ) پایین امد شیر برگشت را کاملا ببندید.
دستگاه را خاموش کنید و در این وضعیت شما می توانید شیلنگ گیج را از شیر سرویس جدا کنید.
در این وضعیت می توانید لوله های دستگاه را از یونیت ها جدا کرده و عملیات جابجایی یا تعمیر کولر گازی را انجام دهید. (برگرفته از سایت فدک تهویه-سال97)

  

لطفا در صورت داشتن نیاز به کمک با شماره 09117966567 تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما سال ها تجربه و تخصص را پشتوانه و ضامن راه خود قرار داده اند و با به روزترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و تجهیزات تاسیساتی نیاز مشتریان خود را بررسی می کنند و ضمن جمع آوری صحیح و اصولی دستگاه و نصب مجدد آن در صورت نیاز خدمات تعمیر کولر گازی و یا سرویس کولر گازی مشتریان را نیز بصورت دقیق و حرفه ای برای مشتریان خود انجام می دهند.

 

Login

Register