پرداخت اینترنتی

پرداخت ایمن از طریق سایت IDPAY.IR (تصویر فیش پرداختی را نزد خود نگه دارد)

 

درگاه پرداخت ( بر روی لینک مناسب کلیک کنید):

 

راهنمای پرداخت و توضیحات:

پس از کلیک بر روی هر یک از لینک های بالا به صفحه ای مشابه صفحه ی زیر منطق می شود. در این صفحه جدید ، مشتری عزیز می بایست مبلغ خدمات یا خرید تجهیزات سرمایشی و گرمایشی ساختمانی و صنعتی را وارید نماید. توجه داشته باشید در این درگاه مبالغ به ریال و سقف مبلغ به ازای هر خرید خدمات یا کالا، 50 میلیون تومان می باشد.

پیش نمایش صفحه پرداخت
نمونه تکمیل شده صفحه فوق را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید. در این نمونه ما با انتخاب لینک مربوط به خدمات هزینه نصب کولرگازی 12000 را مبلغ 150 هزار تومان وارد نموده ایم. چون می بایست مبالغ را به ریال وارد کنیم عدد 1.500.000 در کادر اول درج شده است و در کادر دوم، نام خریدار خدمت ، یعنی رضا نوری درج شده است.

نمونه تکمیل شده پرداخت

پس از تکمیل فرم اول و انتخاب گزینه تایید و ادامه به صفحه دوم ، یعنی تصویر زیر منتقل می شود. در این صفحه برای اطمینان شما مشتریان عزیز درج شده است. در صورتی که نیاز به ویرایش اطلاعات وارد شده در صفحه اول دارید، می توانید نسبت به ویرایش آن اقدام نمایید. در صورتی که مثل من نسبت به اطلاعات درج شده اطمینان دارد کافیست بر روی دکمه پرداخت کلیک کنید.

صفحه دوم پرداخت وجه

پس از کلیک بر روی دکمه پرداخت در صغحه ی دوم ، به صفحه سوم مربوط به سامانه شاپرک منتقل می شود. مشابه تمامی پرداخت های اینترنتی در این صفحه نسبت به تکمیل پرداخت اقدام نمایید. پس از پرداخت، تصویر فیش نهایی را ثبت نمایید. برای اطمینان به محض پرداخت توسط شما عزیزان، پیامک برای فروشگاه ارسال می شود. پس از واریز میتوانید نسبت به هماهنگی های بعدی اقدام نمایید.

صفحه نهایی پرداخت

  

لطفا در صورت داشتن نیاز به کمک با شماره های 09300023999 - 09111101909 - 09378778871 تماس بگیرید.

Login

Register