درباره گلستان تاسیسات

about3

آشنایی با ما

تیم «گلستان تأسیسات» از سال 1396 با رویکردی دانش‌بنیان و با هدف فعالیت در زمینه تاسیسات در حوزه‌های ساختمانی و صنعتی فعالیت خود را آغاز نموده است.

این تیم با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص، متعهد و کارآزموده خود توانسته است خدمات تخصصی و حرفه ای در همه زمینه‌های تعمیر، سرویس و نصب، جا به جایی و خرید ارائه نماید که هم‌اکنون در حال توسعه و گسترش است.

تیم «گلستان تاسیسات» همگام با آخرین دستاوردها و استانداردهای جهانی در حوزه های جدید از جمله BMS و صرفه جویی مصرف انرژی قدم برداشته است. برای حفظ برتری در بازار؛ پرسنل ما علاوه بر تجارب ارزنده خود، آخرین علم روز را هم دارا هستند و برای شهروندان خود در استان گلستان بهترین خدمات را عرضه می دهیم.

 

 

مشاهده سوابق کاری قبلی ما

در بخش تاسیسات ساختمانی، بیشتر خدمات مربوط به تعمیر، سرویس و مشاوره خرید می باشد. همچنین در بخش تاسیسات صنعتی ، پروژه های گوناگونی از جمله لوله کشی توکار، در و پنجره، لوله کشی آب ، موتورخانه و ... صورت گرفته است. علاقمندان می توانند جهت دریافت نمونه کارها و سوابق قبلی به آدرس اینستاگرام ما مراجعه کنند و یا از طریق تماس تلفنی اطلاعات بیشتر را دریافت کنند.


مشاهده نمونه کارsplit ac repair1

فعالیت‌ها

کلیه خدمات در حوزه تاسیسات از جمله طراحی، پیاده سازی، نصب و تعمیر تاسیسات بهداشتی، حرارتی، برودتی، فاضلاب، تهویه مطبوع و گازرسانی ساختمانی و صنعتی، در حال حاضر توسط تیم «گلستان تأسیسات» ارائه می شود. کارفرمایان عزیز و مشتریان گرامی می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس برقرار نمایند.
pliers

تجربیات

پشتوانه ما؛ تجربه ی چدین ساله تکنسین های هر بخش از خدمات تاسسیات می باشد. بر این اساس؛ در «گلستان تاسیسات» با نگرش تخصصی به تمامی حوزه های تاسیسات ساختمانی و اداری؛ برای هر بخش نیروی متخصص را به کار گمارده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جهت دریافت مشاوره های تخصصی می توانید ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید و یا اینکه با شماره 09111101909 - 09380014312 تماس حاصل فرمایید.

Login

Register